Airport Adem Jashari
kek
mbpzhr 2018
MIT
Fillimi / Lajmet / Behxhet Pacolli: Koalicioni i AKR-së me Nismën do të ketë rol vendimtar në formimin e qeverisë së ardhshme
Behxhet Pacolli: Koalicioni i AKR-së me Nismën do të ketë rol vendimtar në formimin e qeverisë së ardhshme

Behxhet Pacolli: Koalicioni i AKR-së me Nismën do të ketë rol vendimtar në formimin e qeverisë së ardhshme

Kryetari i AKR-së, Behxhet Pacolli, ka thënë se koalicioni i partisë që ai drejton me Nismën Socialdemokrate do të ketë rol vendimtar në formimin e qeverisë së ardhshme. Sipas tij, ky koalicion do ta bëjë ndryshimin që i duhet Kosovës. “Ky koalicion do të këtë rol vendimtar në formimin e Qeverisë së ardhshme të Republikës së Kosovës. AKR është e organizuar në shumicën e Komunave të Republikës së Kosovës dhe presim që puna jonë e sinqertë dhe dinjitoze që kemi bërë në këtë Qeveri do të përkrahet dhe vlerësohet nga qytetarët e Kosovës”, ka deklaruar Pacolli.

Kontrolloni gjithashtu

Kurti thotë se gjashtë muaj u bënë nga letra që ia dërgoi Presidentit Trump, mirëpo Thaçi nuk mori përgjigje

Albin Kurti, mendon se ka ardhur koha, “që ta thyejnë qafën”, ata që e dëmtuan Kosovën për shumë vite

Kreu i Vetëvendosjes dhe njëkohësisht kandidati për kryeministër,  Albin Kurti, në një tubim përballë elektoratit ...