tv dielli
MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Lajmet / Deputeti i PDK-së, Mërgim Lushtaku e vendos fotografinë e kryetarit Thaçi pas ulëses së kryekuvendares Vjosa Osmani
Deputeti i PDK-së, Mërgim Lushtaku e vendos fotografinë e kryetarit Thaçi pas ulëses së kryekuvendares Osmani

Deputeti i PDK-së, Mërgim Lushtaku e vendos fotografinë e kryetarit Thaçi pas ulëses së kryekuvendares Vjosa Osmani

Partia Demokratike e Kosovës ka vendosur fotografinë e kryetarit të Kosovës, Hashim Thaçit prapa ulëses së kryekuvendares Vjosa Osmani. Kjo si shenjë proteste, pasi ajo kishte zhvendosur fotografinë e Thaçit në zyrën e saj. PDK-ja kishte thënë se ky ishte veprim i jashtëligjshëm dhe deri tash ka bojkotuar mbledhjet e Kryesisë në shenjë proteste. Sot, pasi nisi seanca, gjatë fjalës së Osmanit, deputeti Mërgim Lushtaku vendosi fotografinë e Thaçit menjëherë prapa ulëses së Osmanit

Kontrolloni gjithashtu

Shpejtim Bulliqi: Llapjanët janë lodhur nga keqqeverisja e LDK-së, Vetëvendosje do t’i fitojmë zgjedhjet në Besianë

Shpejtim Bulliqi: Llapjanët janë lodhur nga keqqeverisja e LDK-së, Vetëvendosje do t’i fitojmë zgjedhjet në Besianë

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të komunës së Besianës, Shpejtim Bulliqi, është optimist se ...