Airport Adem Jashari
valamobile
MIT
mbpzhr grante
kek
Fillimi / Lajmet / Deputeti i PSD-së, Faton Topalli, u zgjodh kryetar i Komisionit për Mbikëqyrjen e AKI-së
Topalli: LDK dhe Vetëvendosje po i mundësojnë funksionimin qeverisë, nuk kanë projekte opozitare për të kushtëzuar atë

Deputeti i PSD-së, Faton Topalli, u zgjodh kryetar i Komisionit për Mbikëqyrjen e AKI-së

Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë ka mbajtur sot mbledhjen e radhës, ku me këtë rast është zgjedhur kryetari i këtij komisioni. Deputeti i PSD-së, Faton Topalli, do të jetë tash e tutje kryetar i Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë. Zëvendëskryetarja e këtij komisioni, Ganimete Musliu, deri më tash ka udhëhequr komisionin pas dorëheqjes së kryetares, Donika Kadaj Bujupi. Kryetari i Komisionit Faton Topalli, ka thënë se do të punojë me përkushtim. Do të angazhohem ta jap kontributin tim dhe do të mundohem që të tejkalojë interesat partiake, pasi interesi i përgjithshëm është më i rëndësishëm”, tha ai.

Kontrolloni gjithashtu

Hashim Thaçi

Thaçi: Krimet çfarë janë bërë në Lybeniq nuk harrohen e as nuk vjetrohen kurrë

Duke përkujtuar 21 vjetorin e masakrës së fshatit Lybeniq të Pejës, nga forcat policore dhe ...