MIT
Airport Adem Jashari
kek
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Fatmir Limaj: Jemi mobilizuar si kurrë më parë për ta prezantuar projektin tonë Bashkë për Shtetin
Fatmir Limaj: Jemi mobilizuar si kurrë më parë për ta prezantuar projektin tonë Bashkë për Shtetin

Fatmir Limaj: Jemi mobilizuar si kurrë më parë për ta prezantuar projektin tonë Bashkë për Shtetin

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, është shprehur i kënaqur me mobilizimin dhe entuziazmin e jashtëzakonshëm të strukturave drejtuese të degës së Nismës në Prizren. “Prizreni, si gjithmonë, edhe këtë radhë, i gatshëm ta vulosë fitoren madhështore të Nismës dhe koalicionit të saj në zgjedhjet e 6 tetorit”, ka shkruar Limaj.“Strukturat tona në Prizren janë mobilizuar si kurrë më parë për ta prezantuar projektin tonë Bashkë për Shtetin në çdo cep të Prizrenit”, ka shkruar Limaj.

Kontrolloni gjithashtu

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët ...