Fillimi / Lajmet / Haradinaj: Është larguar tabela në veri të vendit që shkruante “Republika e Serbisë” dhe “Krahina Autonome e Kosovës”
Haradinaj: Kryeministri Kurti është duke ndjekur disa skenare të rrezikshme, pjesë e të cilave nuk duhet të bëhen qytetarët

Haradinaj: Është larguar tabela në veri të vendit që shkruante “Republika e Serbisë” dhe “Krahina Autonome e Kosovës”

Kryeministri në detyrë , Ramush Haradinaj, ka thënë sot se është hequr tabela e raportuar nga mediat që ishte vendosur në Zubin Potok. Në këtë tabelë ishte shkruar “Republika e Serbisë” dhe “Krahina Autonome e Kosovës”.  “Të dashur qytetarë, Tabela në Zubin Potok, për të cilën është raportuar dje në media, është hequr mbrëmë nga organet e zbatimit të ligjit të Republikës së Kosovës”, ka shkruar Haradinaj.

Kontrolloni gjithashtu

Hoti e viziton kompleksin “Adem Jashari” në Prekaz si dhe kullat e familjës Jashari të cilat janë në gjendje të mjerueshme

Hoti e viziton kompleksin “Adem Jashari” në Prekaz si dhe kullat e familjës Jashari të cilat janë në gjendje të mjerueshme

Kabineti i zgjedhur qeveritar, në ditën e parë të punës, vizitoi kompleksin “Adem Jashari” në ...