KEK
Fillimi / Institucionet / Homazhe ne nderim të Dëshmorit Sadik Ramë Ganijaj

Homazhe ne nderim të Dëshmorit Sadik Ramë Ganijaj

Kryetari i Komunës së Junikut Agron Kuçi, së bashku me zyrtar komunal, ka bërë homazhe pranë lapidarit të Dëshmorit Sadik Ramë Ganijaj në fshatin Gjocaj.

Lavdi jetës dhe veprës së Dëshmorit Sadik Ramë Ganijaj dhe të gjithë Heronjve, Dëshmorëve të UÇK – së, Martirëve të cilët u flijuan për çlirimin e Kosovës.

Kontrolloni gjithashtu

Task Forca për arsim në nivel komunal mbajti një takim të rregullt konsultativ

Është mbajtur takimi i rregullt i Task Forcës për arsim në nivel komunal të komunës ...