KEK
Fillimi / Lajmet / Hoti merr pjesë në takimin e komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente me koronavirus
Në 24 orët e fundit në vendin tonë jnë konfirmuar 136 raste të reja me virusin korona ndërsa janë shërur 131 të tjerë

Hoti merr pjesë në takimin e komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente me koronavirus

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti merr pjesë në takimin e komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente me koronavirus. Takimi do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë, duke nisur nga orën 14:00. Kurse, pas takimit do të ketë konferencë për media. Fillimisht kryeministri Avdullah Hoti viziton kompaninë “Eurometal”, në Babush i Ri të Ferizajt, pastaj ndërmarrjen “Ferronikeli”, në Drenas.

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj: Tentimi për të krijuar imazhin se Kosova është e mobilizuar ta pengojë drejtësinë është i gabuar

Haradinaj: Tentimi për të krijuar imazhin se Kosova është e mobilizuar ta pengojë drejtësinë është i gabuar

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka reaguar pas bastisjeve të kryera nga Policët e EULEX-it ...