mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
kek
MIT
Fillimi / Lajmet / Hoxhaj: Lukas Mandl është zë i fuqishëm në Parlamentin Evropian, sa për Austrinë po aq edhe për Kosovën
Hoxhaj: Lukas Mandl është zë i fuqishëm në Parlamentin Evropian, sa për Austrinë po aq edhe për Kosovën

Hoxhaj: Lukas Mandl është zë i fuqishëm në Parlamentin Evropian, sa për Austrinë po aq edhe për Kosovën

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka deklaruar se Lukas Mandl është zë i fuqishëm në Parlamentin Evropian, sa për Austrinë po aq edhe për Kosovën. “Lukas Mandl është zë i fuqishëm në Parlamentin Evropian sa për Austrinë po aq edhe për Kosovën. Si mysafir nderi në ditëlindjen e tij pata kënaqësinë të flas për miqësinë time me të, por mbi të gjitha për miqësinë e Kosovës me të. Ne në Kosovë besojmë në atë që Lukas përfaqëson dhe jemi përjetë mirënjohës për mbështetjen që ia jep Kosovës”, shkruan Hoxhaj.

Kontrolloni gjithashtu

Ramush Haradinaj thotë se me nder kam mbrojtur të drejtën tonë, dje, sot dhe do ta mbrojë gjithmonë

Ramush Haradinaj thotë se me nder kam mbrojtur të drejtën tonë, dje, sot dhe do ta mbrojë gjithmonë

Kryeministri i dorëhequr Ramush Haradinaj postoi në rrjetin social një postim pak para nisjes drejt ...