KEK
Fillimi / Lajmet / Ilir Meta përkulet, përkëdhel dhe puth qenin “hero” të FSK-së
Ilir Meta përkulet, përkëdhel dhe puth qenin “hero” të FSK-së

Ilir Meta përkulet, përkëdhel dhe puth qenin “hero” të FSK-së

Përfaqësuesi i institucionit të Presidencës në Shqipëri, Ilir Meta, sot në Kosovë ka dekoruar njësitet e kërkim shpëtimit të FSK-së që shërbyen në ndihmë pas tërmetit tragjik në Shqipëri. E në këtë ceremoni nuk mungoi as qeni i famshëm i FSK-së, i cili u bë heroi i 26 nëntorit, duke shpëtuar disa jetë pas tërmetit. Meta, madje u përkul dhe e puthi në ballë qenin hero të FSK-së. Ky kryetar që përfaqëson vetëm Opozitën është dashamir i njohur i qenve dhe shpeshherë poston foto me qenin e tij, më shumë se foto  me familjarët e tij.

Kontrolloni gjithashtu

Rreth 30 mijë punëtorë që kanë humbur punën gjatë pandemisë rrezikojnë të mos i marrin 300 euro e premtuara

Rreth 30 mijë punëtorë që kanë humbur punën gjatë pandemisë rrezikojnë të mos i marrin 300 euro e premtuara nga shteti

Afër 30 mijë punëtorë që humbën punën gjatë pandemisë, mund të mos marrin 300 eurot ...