kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës në konventën e nëntë të kësaj partie
Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës në konventën e nëntë të kësaj partie

Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës në konventën e nëntë të kësaj partie

Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Konventa e nëntë e PDK-së, pasi vendosi që votimi të bëhet në mënyrë të hapur, Veseli është zgjedhur kryetar pa asnjë votë kundër. Në hapje të konventës së nëntë zgjedhore, ai tha se PDK është gjithmonë e përgatitur, e reformuar e me energji të reja për t’i shërbyer qytetarëve dhe për ta forcuar Republikën e Kosovës.

Kontrolloni gjithashtu

Gërgjaliu: Instituti i Mjekësisë Ligjore nuk ka buxhet për udhëtimin e stafit jashtë Kosovës për të bërë gërmime për varreza masive

Drejtori i Institutit të Mjekësisë Ligjore, Arsim Gërxhaliu, ka thënë se Instituti i Mjekësisë Ligjore ...