valamobile
kek baner i ri
akp deri me 23 janar
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / KMDLNj: Hahn e Mogherini, po luajnë pandershëm, mbi vuajtjet e qytetarëve të Kosovës po bëjnë karrierat e tyre
KMDLNj: Hahn e Mogherini, po luajnë pandershëm, mbi vuajtjet e qytetarëve të Kosovës po bëjnë karrierat e tyre

KMDLNj: Hahn e Mogherini, po luajnë pandershëm, mbi vuajtjet e qytetarëve të Kosovës po bëjnë karrierat e tyre

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut, ka reaguar ndaj deklaratave të komisionerit Johannes Hahn dhe përfaqësueses së lartë të BE-së, Federica Mogherini, sa i përket çështjes së taksës e po ashtu edhe çështjes së liberalizimit të vizave.Përmes një njoftimi për media, KMDLNj thotë se Hahn nga pozita e një lobisti po mbron interesat e Serbisë. Sipas tyre sikurse Johannes Hahn po ashtu edhe Federica Mogherini, janë duke vallëzuar në një lojë të pandershme duke tentuar që në themelet e vuajtjes dhe fatkeqësisë së qytetarëve të Kosovës të ndërtojnë karrierat për të pasuruar CV-në e tyre.

Kontrolloni gjithashtu

Në kuadër të “Flakës së Janarit” do të prezantohet e gjithë veprimtaria letrare e veprimtarit të shquar, luftëtarit të lirisë Martin Çuni

Në kuadër të “Flakës së Janarit” do të prezantohet veprimtaria letrare e veprimtarit të shquar, luftëtarit të lirisë Martin Çuni

Në kuadër të aktiviteteve tradicionale kulturore “Flaka e Janarit” me kënaqësinë më të madhe ju ...