kek
MIT
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
Fillimi / Institucionet / Komuna e Junikut shënoi Ditën e Tokës

Komuna e Junikut shënoi Ditën e Tokës

Komuna e Junikut në bashkëpunim dhe mbështetje nga miqtë nga Korpusi i Paqes që veprojnë në Junik, shënoi Ditën e Tokës. Kryetari i komunës së Junikut Agron Kuçi, filloj mëngjesin me mbjelljen e fidaneve në oborrin e komunës së Junikut ku më pas ka pasuar dhe aksioni i pastrimit në disa lagje të qytetit.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Smajl Latifi edhe këtë të enjte takon qytetarët

Për të qëndruar sa më afër brengave dhe halleve të qytetarëve, Kryetari i Komunës së ...