kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / KQZ-ja do të vendos sot edhe për rinumërimin e mbi 500 vendvotimeve
KQZ: Rinumërimi i më shumë se 1 400 vendvotimeve mund të përfundojë më herët se sa që ishte pritur

KQZ-ja do të vendos sot edhe për rinumërimin e mbi 500 vendvotimeve

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet të vendosë sot lidhur me kërkesën e Qendrës për Numërim dhe Rezultate për rinumërim të vendvotimeve të tjera. QNR-ja do të kërkojë rinumërim të mbi 500 vendvotimeve, për çka pritet edhe miratimi nga ana e anëtarëve të KQZ-së. Vendimi për rinumërimin e këtyre 314 vendvotimeve erdhi po pas rekomandimeve të Qendrës së Numërimeve dhe Rezultateve, pas gjetjeve të cilat janë bërë në këtë qendër,  gjatë pranimit të materialit nga këto vendvotime.

Kontrolloni gjithashtu

Dr. Rexhep Qosja

Rexhep Qosja: Kundërshtarët e shkëmbimit të territorit po ia dhurojnë Serbisë edhe Luginën edhe Veriun

Debati i kohëve të fundit për një korrigjim të mundshëm kufijve me Serbinë, eventualisht për ...