kek
Airport Adem Jashari
tv dielli
MIT
Fillimi / Lajmet / Krasniqi: Nuk mund të kishte një fund tjetër një kryeminister që shumë shpejt i ka rrezikuar aleancat jetike të Kosovës
Krasniqi: Nuk mund të kishte një fund tjetër një kryeminister që shumë shpejt i ka rrezikuar aleancat jetike të Kosovës

Krasniqi: Nuk mund të kishte një fund tjetër një kryeminister që shumë shpejt i ka rrezikuar aleancat jetike të Kosovës

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, ka thënë se seanca për votëbesimit të Qeverisë ka ardhur pas vetë-dorëzimit të kryeministrit Albin Kurti dhe Qeverisë përballë sfidave që ka vendi ynë. “Nuk mund të kishte një fund tjetër një Qeveri dhe një kryeministër, që për një kohë kaq të shkurtër e rrezikuan skajshmërisht aleancat më jetike për Kosovën, që dështuan të ofrojnë një program zhvillimi për pritjet e qytetarëve dhe që krijuan aq shumë kundërthënie brenda vetes për një periudhë të shkurtër”, ka thënë Krasniqi.

Kontrolloni gjithashtu

Ministrja e MEPTINIS, Rozeta Hajdari pret në takim Sindikatën e Punëtorëve të Korporatës Energjetike të Kosovës

Ministrja e MEPTINIS, Rozeta Hajdari pret në takim Sindikatën e Punëtorëve të Korporatës Energjetike të Kosovës

Ministrja e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjike, Rozeta Hajdari ka zhvilluar një ...