leoni

Kryeministri Haradinaj sot do të vizitojë Policinë e Kosovës

Kryeministri Haradinaj sot do të vizitojë Policinë e Kosovës

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj sot do të vizitojë Policinë e Kosovës, konkretisht Drejtorinë e Përgjithshme të PK-së . Haradinaj do të pritet në takim nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Shpend Maxhuni dhe stafi i tij, sipas njoftimit për media nga PK-ja. Takimi nis në orën 10:00

Kontrolloni gjithashtu

Pavarësisht paralajmërimeve se sanksionet e BE-së ndaj Kosovës do të hiqen, mbase gradualisht, ende nuk është marrë asnjë vendim

Pavarësisht pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian ndaj Kosovës do të hiqen, së …