akp deri me 5 maj
kek
MIT
Airport Adem Jashari
valamobile
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka uruar gjithë gratë dhe nënat kosovare për Ditën e 8 Marsit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar gjithë gratë dhe nënat kosovare për Ditën e 8 Marsit. Ai ka thënë se roli i grave dhe nënave

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka uruar gjithë gratë dhe nënat kosovare për Ditën e 8 Marsit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar gjithë gratë dhe nënat kosovare për Ditën e 8 Marsit. Ai ka thënë se roli i grave dhe nënave kosovare është i pazëvendësushëm. “Përkundër sfidave dhe pengesave përgjatë historinë tonë, roli i juaj është i pazëvendësueshëm dhe përkushtimi juaj deri në flijim për familjen, është për admirim”, ka shkruar Haradinaj.

Kontrolloni gjithashtu

Avdullah Hoti: nuk ka dakordim e as legjitimet institucional për ta përfaqësuar Republikën në takimin e Berlinit

Avdullah Hoti: Nuk ka dakordim e as legjitimet institucional për ta përfaqësuar Republikën në takimin e Berlinit

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se për ...