Kryetar i AKR-së, Behgjet Pacolli, shprehet i pikëlluar me rastin e ndarjes nga jeta të gazetarit, Ibrahim Rexhepi

Kryetar i AKR-së, Behxhet Pacolli, shprehet i pikëlluar me rastin e ndarjes nga jeta të gazetarit, Ibrahim Rexhepi

Zëvendës-kryeministri i Kosovës dhe kryetar i AKR-së, Behxhet Pacolli, ka shprehur pikëllimin e tij me rastin e ndarjes nga jeta të gazetarit Ibrahim Rexhepi. Me dhimbje të thellë e mora lajmin për ndarjen nga jeta të mikut tim Ibrahim Rexhepi. Ibrahimi ishte njeri i urtë dhe ekonomist i zgjuar. Ishte edhe anëtar i devotshëm i AKR-së. Jam krenar që e njoha. Do të na mungosh shumë, miku jonë! Ngushëllime familjes Rexhepi si dhe miqve të tij ka shkruar Pacolli.

Kontrolloni gjithashtu

Bajram Begaj: Kosova dhe Serbia të kthehen sa më shpejt në tryezën e dialogut dhe në zbatimin e marrëveshjeve

Begaj: Të drejtat e njeriut janë ideal i përbashkët për të cilin luftojnë të gjithë popujt

Kryetari i Shqipërisë, Bajram Begaj ka vlerësuar lart dokumentin e të drejtave të njeriut dhe …