kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Kryetari Haliti priti në takim drejtorin e AKP-së Valon Tolaj

Kryetari Haliti priti në takim drejtorin e AKP-së Valon Tolaj

Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti, ka pritur të mërkurën në takim pune Drejtorin Ekzekutiv të Agjencisë Kosovare të Privatizimit (AKP), Valon Tolaj, me të cilin ka diskutuar për thellimin e bashkëpunimit mes të dyja Institucioneve, si dhe për shqyrtimin e zgjidhjes së çështjeve që kanë mbetur të hapura. Kryetari Haliti e njoftoi z.Tolaj për punën dhe aktivitetet komunale, ndërkaq drejtori i AKP-së, Valon Tolaj, e ka falënderuar kryetarin Haliti për pritjen, si dhe ofrimin e bashkëpunimit në të ardhmen, në zgjidhjen e kontesteve të mundshme, që kanë të bëjnë me privatizimin.

Kontrolloni gjithashtu

QENDRA E MJEKSISE FAMILJARE NE DEÇAN KRYEN TE GJITHA SHERBIMET SHENDETESORE PER QYTETARET E VET

Sqarim rreth një kronike televizive për QKMF-në e Deçanit të transmetuar në emisionin e lajmeve ...