kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Kryetari i vendit, Hashim Thaçi në prag të 28 Nëntorit, nderon me titullin “Hero i Kosovës” tetë dëshmorë nga Hasi
Kryetari Thaçi, bën të ditur se më 6 janar në orën 15:00, do ta pres në zyrën e tij kandidatin për kyeminister, Albin Kurti

Kryetari i vendit, Hashim Thaçi në prag të 28 Nëntorit, nderon me titullin “Hero i Kosovës” tetë dëshmorë nga Hasi

Kryetari i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në prag të 28 Nëntorit, ka nderuar me titullin “Hero i Kosovës” tetë dëshmorë nga Hasi. Lajmin e ka bërë me dije nëpërmjet një postimi në rrjetin social ish-deputeti i PDK-së, Nezir Çoçaj. “Në vigjilje të festave të Nëntorit, shkëlqesia e tij presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u jep titullin ‘HERO TË KOSOVËS’ 8 dëshmorëve nga HASI!”, ka shkruar Çoçaj. Dëshmorët e dekoruar janë: Zenun Çoçaj, Asllan Berisha, Besnik Çoçaj, Reshat Çoçaj, Qenë Qenaj, Hamëz Ukaj, Shefki Thaqi dhe Muhahrrem Samahodaj.

Kontrolloni gjithashtu

PDK

Grupi Parlamentar i PDK-së: Në krye të organizatës terroriste ‘Syri i Popullit’, është Glauk Konjufca

Grupi Parlamentar i PDK-së, nëpërmjet një komunikate për media ka shprehur indinjatë për shkruhet aty ...