Airport Adem Jashari
kek
MIT
Fillimi / Lajmet / PZAP e hedhë poshtë kërkesën e Vetëvendosjes për numërimin e 392 pakove me fletëvotime të ardhura nga diaspora
PZAP e hedhë poshtë kërkesën e Vetëvendosjes për numërimin e 392 pakove me fletëvotime të ardhura nga diaspora

PZAP e hedhë poshtë kërkesën e Vetëvendosjes për numërimin e 392 pakove me fletëvotime të ardhura nga diaspora

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka hedhur poshtë kërkesën e Lëvizjes Vetëvendosjes për numërimin e 392 pakove me fletëvotime të dorëzuara me postë nga votuesit jashtë Kosovës. Kjo parti kishte kërkuar nga PZAP-i që ta urdhërojë KQZ-në që të bëjë verifikimin dhe numërimin e 392, pakove dhe fletëvotime të dorëzuara me postë nga votuesit jashtë Kosovës. Votat kishin ardhur pesë ditë pas publikimit të rezultateve përfundimtare, ndërsa PZAP-i thotë se nuk kishte asnjë ankesë për këto vota.

Kontrolloni gjithashtu

Albulena Haxhiu mohon të jenë takuar Albin Kurti e Isa Mustafa, por beson se ata do të takohen shpejt

Albulena Haxhiu mohon të jenë takuar Albin Kurti e Isa Mustafa, por beson se ata do të takohen shpejt

Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka mohuar së është zhvilluar takim mes kryetarit të Vetëvendosjes, ...