Airport Adem Jashari
mbpzhr grante
valamobile
kek
MIT
Fillimi / Lajmet / Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj ka filluar takimet me drejtuesit e degëve të Nismës, kërkon fuqizimin e partisë
Fatmir Limaj thotë se kryeministri Haradinaj ka shkuar përtej vendimit të përbashkët për vendosjen e taksës

Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj ka filluar takimet me drejtuesit e degëve të Nismës, kërkon fuqizimin e partisë

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir  Limaj, kryetari i Këshillit Kombëtar, Jakup Krasniqi, sekretari Bilall Sherifi dhe deputeti Haxhi Shala, kanë takuar të martën udhëheqësit e degëve të Nismës në Prizren, Malishevë, Suharekë, Rahovec dhe Dragash. Sipas një njoftimi të Nismës, në këtë takim u diskutua për zgjerimin dhe fuqizimin e degëve të Nismës në rajonin e Prizrenit.  “Kryetari Limaj dhe kryetari i Këshillit Kombëtar kërkuan nga drejtuesit e këtyre degëve që të angazhohen edhe më shumë në funksion të rritjes së Nismës në këtë pjesë të vendit. Takime të tilla me drejtues të degëve tona anekënd vendit do të vazhdojnë edhe në ditët në vijim”, është bërë me dije në njoftimin e Nismës Socialdemokrate.

Kontrolloni gjithashtu

Zëvendësministrja e MZhR-së, Magbule Shkodra i dhuron rreth 300 ekzemplarë për bibliotekën e Universitetit “Kadri Zeka“ në Gjilan

Zëvendësministrja e MZhR-së, Magbule Shkodra i dhuron rreth 300 ekzemplarë për bibliotekën e Universitetit “Kadri Zeka“ në Gjilan

Zëvendësministrja e Ministrisë së Zhvillimit Rajonal znj. Magbule Shkodra, njëherit edhe vajza e profesorit të ...