KEK
Fillimi / Lajmet / Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj uron të gjithë nxënësit për një vit të suksesshëm shkollor
Fatmir Limaj

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj uron të gjithë nxënësit për një vit të suksesshëm shkollor

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor, të gjithë nxënësve të arsimit par auniversitar, ua ka uroj një vit të suksesshëm shkollor.  Limaj një urim të veçantë iu ka bërë fatosave të cilët nga sot nisin një etapë të re të jetës së tyre. “Shpreh mirënjohjen time për të gjithë mësimdhënësit për përkushtimin dhe angazhimin e tyre, të cilët edhe në kohërat më të vështira nuk hoqën dorë nga edukimi dhe arsimimi i fëmijëve tanë. Urime nxënës dhe mësimdhënës. Qoftë një vit i mbarë për të gjithë ju”, ka shkruar Limaj.

 

Kontrolloni gjithashtu

Biden i apelon amerikanët që “të dyfishojnë përpjekjet dhe të ri-angazhohen në luftën” kundër pandemisë

Biden i apelon amerikanët që “të dyfishojnë përpjekjet dhe të ri-angazhohen në luftën” kundër pandemisë

Kryetari i zgjedhur Joe Biden u bëri thirrje amerikanëve që “të dyfishojnë përpjekjet dhe të ...