MIT
kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Kryetari Jashari dhe ministri Gashi inspektojnë punimet e Palestrës sportive

Kryetari Jashari dhe ministri Gashi inspektojnë punimet e Palestrës sportive

Kryetari i Komunës së Skenderajt Bekim Jashari, së bashku me ministrin për Kulturë, Rini dhe Sport,Kujtim Gashi, të shoqëruar edhe nga nënkryetari Nuredin Lushtaku, deputeti i Parlamentit Bekim Haxhiu, drejtoresha e Urbanizmit, Sanije Ahmeti dhe profesionistët e Komunës së Skenderajt, kanë inspektuar punimet për realizimin e projektit të Palestrës sportive të qytetit. Kryetari Jashari ka thënë se kompania e kontraktuar do të rifillojë punën aty ku ka mbetur, në mënyrë që ky projekt të përfundojë sa më shpejt që të jetë e mundur, për t’u vënë më pas në shërbim të klubeve tona sportive dhe të rinjve.

Kontrolloni gjithashtu

Komuna e Vitisë filloj me mbajtjen e diskutimeve publike për planifikimin e buxhetit komunal 2020-2022

Organizuar nga Drejtoria për Ekonomi, Financa dhe Zhvillim dhe Zyra për Informim dhe Marrëdhënie me ...