kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Kryetari Latifi vazhdon t’ i pres në takim qytetarët

Kryetari Latifi vazhdon t’ i pres në takim qytetarët

Edhe këtë të Enjte Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi i shoqëruar edhe nga nënkryetari i komunës, Fatmir Iska, kanë pritur në takim një numër të madh të qytetarëve me të cilët kanë biseduar për kërkesat e tyre.

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka shpreh vullnetin dhe gatishmërinë e tij për t’ju përgjigjur pozitivisht kërkesave, të cilat i kanë bërë qytetarët gjatë takimit të sotëm.

Takimet e ngjashme me qytetarë vazhdojnë edhe në të ardhmen.

Kontrolloni gjithashtu

Shoqata Kosovare e Fizikës organizon Garat e XXI të Fizikanëve të Rinj edhe në nivel Komunal

Drejtoria Komunale e Arsimit në Deçan, përkatësisht drejtori Bekim Vishaj me zyrtarin Ramiz Bajramaj, vizituan ...