Airport Adem Jashari
MIT
tv dielli
kek
Fillimi / Lajmet / Kryetari Thaçi e viziton Klinikën Infektive, ku po mjekohen pacientët me koronavirus, e vlerëson lartë punën e mjekëve
Kryetari Thaçi e viziton Klinikën Infektive, ku po mjekohen pacientët me koronavirus, e vlerëson lartë punën e mjekëve

Kryetari Thaçi e viziton Klinikën Infektive, ku po mjekohen pacientët me koronavirus, e vlerëson lartë punën e mjekëve

Kryetari i vendit, Hashim Thaçi, ka vizituar sot Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, përkatësisht Klinikën Infektive, ku po mjekohen pacientët e prekur me koronavirus. Ai ka lavdëruar punën e mjekëve dhe të tjerëve në luftën kundër pandemisë Covid-19. Sipas tij shëndeti i qytetarëve është në duart e mjekëve, por edhe IKSHPK-së. Kreu i shtetit ka shprehur besimin se edhe kjo e keqe, siç e ka quajtur ai, do të kalojë, ndërsa ka ftuar qytetarët të qëndrojnë në shtëpi.

Kontrolloni gjithashtu

Si shkak i pandemisë së koronavirusit është prekur edhe Fondi i Kursimeve Pensionale

Si shkak i pandemisë së koronavirusit është prekur edhe Fondi i Kursimeve Pensionale

Kriza në tregjet financiare botërore shkaku i pandemisë së Coronavirusit ka prekur edhe paratë e ...