MIT
mbpzhr 2018
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Kryetarja Jahjaga po takohet me kryetarët e partive të opozitës

Kryetarja Jahjaga po takohet me kryetarët e partive të opozitës

Kryetarja Jahjaga po takohet me  kryetarët e partive të opozitës, Visar Ymeri, Ramush Haradinaj e Fatmir Limaj. Ky takim është në kuadër të angazhimeve të  të kryetares, Jahjagës për të krijuar kushtet lidhur me  dialogun politik mes koalicionit qeverisës dhe subjekteve politike opozitare.  Liderët opozitarë më herët kanë refuzuar ftesën e kryeministrit Isa Mustafa për të zhvilluar një takim me qëllim tejkalimi të krizës politike.

Kontrolloni gjithashtu

Në Qendrën e Numërimit e Rezultateve janë rinumëruar deri më tani 31 përqind e vendvotimeve pas vendimit të PZAP-it

Në QNR janë rinumëruar deri më tani 31 përqind e vendvotimeve pas vendimit të PZAP-it

Rreth 31 përqind e vendvotimeve janë rinumëruar deri më tani në Qendrën e Numërimit e ...