mbpzhr 2018
MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Lulzim Shoshi kërkon nga veteranët e UÇK-së të komunës së Burimit që ta mbështesin fuqishëm PDK-në më 6 tetor
Lulzim Shoshi kërkon nga veteranët e UÇK-së të komunës së Burimit që ta mbështesin fuqishëm PDK-në më 6 tetor

Lulzim Shoshi kërkon nga veteranët e UÇK-së të komunës së Burimit që ta mbështesin fuqishëm PDK-në më 6 tetor

Kandidati i PDK-së për deputet, Lulzim Shoshi, ka takuar veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës të komunës së Burimit, ku i pranishëm ishte edhe nënkryetari i kësaj organizate, Nasim Haradinaj. Shoshi ka thënë se PDK-ja e cila bërthamën e ka nga lufta çlirimtare,  çmon dhe vlerëson veteranët e UÇK-së. Ai u ka bërë thirrje veteranëve që ta mbështesin fuqishëm PDK-në më 6 tetor dhe projektin e kandidatit për kryeministër Kadri Veseli.

Kontrolloni gjithashtu

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët ...