kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Njoftime / Mbahet Akademi përkujtimore për të ish-ushtarin e UÇK-së, UÇPMB-së dhe TMK-së, Avni Malë Hyeni
Mbahet Akademi përkujtimore për të ish-ushtarin e UÇK-së, UÇPMB-së dhe TMK-së, Avni Malë Hyeni

Mbahet Akademi përkujtimore për të ish-ushtarin e UÇK-së, UÇPMB-së dhe TMK-së, Avni Malë Hyeni

Sot në Pejë mbahet Akademi përkujtimore me rastin e 2 vjetorit të ndarjes nga jeta të Avni Malë Hyenit, ish-ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Trupave Mbrojtëse të Kosovës të Kosovës si dhe Ushtrisë Çlirimtare për Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc mbahet. Akademia mbahet në teatrin “Jusuf Gërvalla”, Pejë, në orën 16:00.

Kontrolloni gjithashtu

Në shënim të 21-Vjetorit – Ditës Përkujtimore të Masakrës së Reçakut, më 15 janar mbahet Akademi përkujtimore

Në shënim të 21-Vjetorit – Ditës Përkujtimore të Masakrës së Reçakut, më 15 janar mbahet Akademi përkujtimore

Në shënim të 21-Vjetorit – Ditës Përkujtimore të Masakrës së Reçakut, më 15 janar, nga ...