akp deri me 1 prill
valamobile
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Më 16 qershor 2018 mbahet akademi përkujtimore për dëshmoret e kombit Imer e Labinot Krasniqi
Më 16 qershor 2018 mbahet akademi përkujtimore për dëshmoret e kombit Imer e Labinot Krasniqi

Më 16 qershor 2018 mbahet akademi përkujtimore për dëshmoret e kombit Imer e Labinot Krasniqi

Shoqata e Familjeve të Dëshmorëve të UÇK-së njofton së me datën 16 qershor 2018 do të mbahet akademi përkujtimore për dëshmorët e kombit Imer e Labinot Krasniqi. Akademia përkujtimore mbahet në shënim të 20-vjetorit të rënies së dëshmorit të kombit Imer Krasniqi më 16 qershor 1998 dhe dëshmori i kombit, Labinot Krasniqi më 6 qershor në Mateç të Kumanovës. Akademia përkujtimore mbahet më 16 qershor 2018 në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë në Prishtinë dhe fillon në orën 18:00.

Kontrolloni gjithashtu

Sot më 26 mars 2019 në Therandë shënohet 20-vjetori i masakrës së familjes Berisha

Sot më 26 mars 2019 në Therandë shënohet 20-vjetori i masakrës së familjes Berisha

Mëngjesi i 26-të marsit, e gjeti familjen Berisha në Therandë, të rrethuar nga forcat serbe. ...