KEK
Fillimi / Lajmet / Melihate Tërmkolli: Krejt cka po bën qeveria është veç ”Biznes Covid-19”, turp i madh!
Melihate Tërmkolli: Krejt cka po bën qeveria është veç ”Biznes Covid’19”, turp i madh!

Melihate Tërmkolli: Krejt cka po bën qeveria është veç ”Biznes Covid-19”, turp i madh!

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli po e kritikon qeverinë Hoti për veprimet e saja gjatë kësaj kohe të pandemisë. Ajo me anë të një postimi, ka aluduar në atë se qeveria është duke tregtuar me virusin. Një situatë e tillë sipas saj është “turp i madh”. “Krejt cka po bën qeveria është veç ”Biznes Covid-19”! Turp i madh! Krim!”, ka shkruar Tërmkolli.

Kontrolloni gjithashtu

Vota

Në komunën e Besjanës dhe të Mitrovicës së Veriut po mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme komunale

Në komunën e Besjanës dhe të Mitrovicës së Veriut po mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme për ...