kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Ministri i MZHE, Valdrin Lluka e pret në takim ambasadorin e Japonisë për Austri dhe Kosovë, Kiyoshi Koinuma

Ministri i MZHE, Valdrin Lluka e pret në takim ambasadorin e Japonisë për Austri dhe Kosovë, Kiyoshi Koinuma

Kontrolloni gjithashtu

Lëvizja Vetëvendosje e propozon kryetarin e saj Albin Kurti, si mandatar për formimin e Qeverisë së Kosovës

Lëvizja Vetëvendosje e propozon kryetarin e saj Albin Kurti, si mandatar për formimin e Qeverisë së Kosovës

Lëvizja Vetëvendosje ka propozuar kryetarin e saj, Albin Kurti, si mandatar për formimin e Qeverisë ...