kek
MIT
Airport Adem Jashari
tv dielli
Fillimi / Lajmet / Ministri, Rrustem Berisha, mori pjesë në përkujtimin e Holokaustit të hebrenjve

Ministri, Rrustem Berisha, mori pjesë në përkujtimin e Holokaustit të hebrenjve

Ministri Mbrojtjes, Rrustem Berisha, sot, në kuadër të delegacionit qeveritar të kryesuar nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në përkujtimin e Ditës Ndërkombëtare të Holokaustit, me c ‘rast  në oborrin e  Kryeministrisë, në Prishtinë, në shenjë përkujtimi të holokaustit, ku gjetën vdekjen miliona hebrenj, vendosën lule dhe bënë homazhe te Obelisku  i ngritur në nderim të viktimave të holokaustit.

Kontrolloni gjithashtu

Dardan Molliqaj: Albin Kurti po e bënë kurban Glauk Konjufcën me të vetmin qëllim që të vij në pushtet

D. Molliqaj: Grenell, Palmer dhe Kosnett demantuan Kurtin në pretendimin e tij për një marrëveshje sekrete

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj ka deklaruar se “aftësia e Albin Kurtit për t’i përkthyer ...