Ministria e Mbrojtjes sot mbanë konferencën e fundvitit për media

Ministria e Mbrojtjes sot mbanë konferencën e fundvitit për media

Ministria e Mbrojtjes sot mbanë konferencën e fundvitit për media. Konferenca do të mbahet me 28.12.2020 (ditë e hanë) në ora 11:00 në ambientet e Ministrisë së Mbrojtjes. Në konferencën e sotme para gazetarëve me fjalën e tyre do të paraqiten ministri i Mbrojtjes, Anton Çuni dhe komandanti i FSK-së gjenerallejtënant Rrahman Rama, thuhet në njoftim.

Kontrolloni gjithashtu

Zërat e “ndërgjegjes” së dy profesorëve: Blerim Latifi dhe Muhamet Hamiti për dhunën izraelite kundër palestinezëve

Të paktën 178 palestinezë u vranë dhe 589 u plagosën nga sulmet ajrore të forcave izraelite kundër popullatës civile

Dje, Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken u takua me disa udhëheqës të vendeve arabe …