Ndahet nga jeta Maliq Hoti, pjesëtar i Policisë së Kosovës dhe veteran i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Ndahet nga jeta Maliq Hoti, pjesëtar i Policisë së Kosovës dhe veteran i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Ka ndërruar jetë Maliq Hoti, pjesëtar i Policisë së Kosovës dhe veteran i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Njoftimi për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët në rrjetet sociale. “Pushofsh në parajsë Maliq Hoti! Shoku im kojshija i parë bashkëluftëtari im pjesëtari i Policisë se Kosovës ndërroi jetë pas një sëmundje të shkurtër. Kam shumë fjalë me nda për ty po s’më lejojnë emocionet na ike herët Maliq, kur ju duhesh familjes me se shumti shokëve dashamirëve me mirësitë tua. Të kujton shoku yt për jetë që per 22 vite u njohem. Lamtumirë pusho i qetë ashtu qysh e ke pas shpirtin gjithmonë”, thuhet në njoftim.

Kontrolloni gjithashtu

Drejtori i ri i Ekipit Këshillues dhe Ndërlidhës të NATO-s konfirmon mbështetjen për organizatat e sigurisë në Kosovë

Drejtori i ri i Ekipit Këshillues dhe Ndërlidhës të NATO-s konfirmon mbështetjen për organizatat e …