mbpzhr 2018
valamobile
akp deri me 1 prill
Fillimi / Institucionet / Në Junik bëhen homazhe pranë lapidarëve të Heronjve për nderë të 11 vjetorit të Pavarësisë

Në Junik bëhen homazhe pranë lapidarëve të Heronjve për nderë të 11 vjetorit të Pavarësisë

Kryetari i komunës së Junikut së bashku me ekipin e tijë qeverisës dhe qytetarë të shumtë kanë bërë homazhe pranë lapidarëve të Heronjve, Dëshmorëve, Martirëve për nderë të 11 vjetorit të shpalljes së Pavarësia së Kosovës.

Kontrolloni gjithashtu

Kuvendi komunal me deklaratë të përbashkët kërkon kyçjen e komunës së Vitisë në Autostradën “Arben Xhaferi”

Kuvendi komunal i Vitisë, ka mbajtur sot seancë të jashtëzakonshme me kërkesë të këshilltarëve të ...