leoni

Nënkryetari i Skenderajt Fadil Nura bëri homazhe për dëshmorin Beqir Meha

Në 17 vjetorin e rënies së dëshmorit Beqir Meha, nënkryetari i komunës së Skenderajt Fadil Nura i shoqëruar nga Kryesuesi i Kuvendit Ismet Salihu, udhëheqës të shoqatave të dala nga lufta e UÇK-së dhe familjarë, bëri homazhe dhe vendosi lule pranë lapidarit të dëshmorit në Çubrel, në vendin e rënies së tij.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Haliti liron nga detyra drejtorin Adnan Imeri, e falënderon për punën e tij

Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti, do të liroj sot nga detyra drejtorin e …