kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Nesër mbahet Akademi përkujtimore kushtuar heroit të kombit Shemsi Ahmeti dhe dëshmorëve të tjerë
Nesër mbahet Akademi përkujtimore kushtuar heroit të kombit Shemsi Ahmeti dhe dëshmorëve të tjerë

Nesër mbahet Akademi përkujtimore kushtuar heroit të kombit Shemsi Ahmeti dhe dëshmorëve të tjerë

Nën patronatin e kryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli me 26 prill 2019 në Teatrin Kombëtar në orën 14:00 mbahet Akademi përkujtimore. Akademia i kushtohet heroit të Kosovës, komandantit të Njësisë Speciale të UÇK-së në Zonën Operative të Shalës, Shemsi Ahmeti si dhe dëshmorëve të tjerë të Brigadës 141 “Mehë Uka” të renë në betejën e Majdanit dhe Melenicës.

https://www.radiokosovaelire.com/neser-mbahet-akademi-perkujtimore-kushtuar-heroit-te-kombit-shemsi-ahmeti-dhe-deshmoreve-te-tjere-te-rene-me-te/?fbclid=IwAR0nIsMopStBdXpXTNFP63kCm9jOayOeOdbuws5Noek35FYWaUbduRpepjs

Kontrolloni gjithashtu

Veseli: Vetëm duke luftuar korrupsionin dhe garantuar sundimin e ligjit mund t’i bindim ndërmarrësit e suksesshëm të diasporës

Kadri Veseli: Vetëm duke luftuar korrupsionin mund t’i bindim ndërmarrësit e suksesshëm të diasporës

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot e ka takuar një biznesmen që ishte viktimë e ...