me epiqender

Një tërmet i fuqishëm më 4.1 ballë të Rihterit e ka goditur mbrëmë Shqipërinë me epiqendër në Koplik

Një tërmet i fuqishëm ka goditur mbrëmë Shqipërinë. Sipas Qendrës Evropiane për Monitorimin e Tërmeteve,  shkalla e goditjes ka qenë 4.1 ballë të Rihterit. Epiqendra ishte 12 kilometra larg Koplikut. Thellësia sipas informacioneve të dhëna ishte 10 km teksa lëkundjet janë ndjerë me të madhe në Mal të Zi.

Kontrolloni gjithashtu

Përfaqësuesit e Qeverisë, BQK-së dhe të Trustit takohen sot për të diskutuar zbatimin e Ligjit për Rimëkëmbjen

Sot, në Prishtinë pritet të mbahen protesta për lejimin e tërheqjes së një përqindjeje të mjeteve të Trustit pensional

Sot, në orën 12.00 në Prishtinë pritet të mbahen protesta  për lejimin e tërheqjes së …