OVL e UÇK-së organizon pritjen e Haradinajt në shesh

OVL e UÇK-së organizon pritjen e Haradinajt në shesh

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ka përshëndetur vendimin për lirimin e Ramush Haradinaj, duke thënë se vendimi për lirimin e tij, është fitore për shqiptarët dhe edhe një humbje për Serbinë. Me këtë rast, sot, ora 19:00 në sheshin “Zahir Pajaziti” organizohet pritje për Ramushin

Kontrolloni gjithashtu

Shaip Kamberi

Shaip Kamberi nuk ka arritur të fitojë mandatin e deputetit në Kuvendin e Serbisë pas rivotimit që u bë në Tërnoc

Koalicioni i Shqiptarëve të Luginës ka marrë vetëm 598 vota, ndërkaq Kamberit i duheshin së …