Agim Aliu

Partia Demokratike e Kosovës e ka përmbyllur fushatën për raundin e dytë në qytetin e Ferizajt

Partia Demokratike e Kosovës e ka përmbyllur fushatën për raundin e dytë në qytetin e Ferizajt. Në palestrën e sporteve “Bill Clinton” simpatizantë të PDK-së si rrallëherë kanë brohoritur për Shqipërinë etnike dhe UÇK-në.Madje thirrjet për UÇK-në janë dëgjuar në momentin kur kryetari  i partisë ka përmendur dëshmorët dhe të rënët për lirinë e Kosovës. E Veseli i ekzaltuar për masën e madhe të mbledhur në këtë qytet nuk la pa ironizuar edhe me kundërkandidatin e Agim Aliut nga LDK-ja, Muharrem Sfarqa.

Kontrolloni gjithashtu

Kandidati i PDK-së për kryetar të Kaçanikut, Besim Ilazi, beson se fitorja e tij në balotazh do të jetë bindëse

Kandidati i PDK-së për kryetar të Kaçanikut, Besim Ilazi, beson se fitorja e tij në balotazh do të jetë bindëse

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Komunës së Kaçanikut, Besim Ilazi, beson …