vipa
driloni com
Fillimi / Zgjedhjet vendore 2017 / Selim Pacolli: Me Shpendin u bëmë bashkë për ti dhënë krahë e shpresë Prishtinës
Selim Pacolli: Me Shpendin u bëmë bashkë për ti dhënë krahë e shpresë Prishtinës

Selim Pacolli: Me Shpendin u bëmë bashkë për ti dhënë krahë e shpresë Prishtinës

Kandidati i AKR-së për kryetar të Prishtinës, Selim Pacolli i cili nuk arriti të hyjë në garën për balotazh, ka thënë se është bashkuar me Shpend Ahmetin për t’i dhënë krahë Prishtinës. “Shpend, sot e tutje do ta kesh edhe një krahë shtesë. Na quajtën koalicion i biznesit, por ne nuk bëmë biznes. Me Shpendin e LVV u bëmë bashkë për ti dhënë krahë e shpresë Prishtinës”, ka thënë Pacolli. Ai shtoi se vota për Shpend Ahmetin është edhe votë për të, dhe se do t’i qëndrojë besnik Ahmetit deri në fund.

Kontrolloni gjithashtu

Shpend Ahmeti në fshatin Bardhosh foli për disa nga projektet e tij konkrete që do t’i realizojë në këtë fshat

Shpend Ahmeti në fshatin Bardhosh foli për disa nga projektet e tij konkrete që do t’i realizojë në këtë fshat

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti në fshatin Bardhosh foli  për disa nga projektet e tij ...