KEK
Fillimi / Lajmet / Partisë Demokratike të Kosovës në Dardanë i janë bashkuar kuadro të reja të fushave të ndryshme
Partisë Demokratike të Kosovës në Dardanë i janë bashkuar kuadro të reja të fushave të ndryshme

Partisë Demokratike të Kosovës në Dardanë i janë bashkuar kuadro të reja të fushave të ndryshme

Partisë Demokratike të Kosovës i janë bashkuar kuadro të reja të fushave të ndryshme nga mjekësia, ndërmarrësia si dhe veteran të UCK-së, në Dardanë. Ata janë prezantuar nga kryetari i PDK-së Kadri Veseli. Me këtë rast ai ka thënë se përmes kësaj synohet të përçohet mesazh të një shteti modern mesazh të cilin e përçon Partia Demokratike e Kosovës. Veseli ka thënë se PDK është parti e të gjithëve të cilët punojnë në forcimin e shtetit të Kosovës.

Kontrolloni gjithashtu

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 764 raste të reja me virusin korona kurse janë shëruar 584 pacientë të tjerë

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 764 raste të reja me virusin korona kurse janë shëruar 584 pacientë të tjerë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private ...