Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
MIT
kek
Fillimi / Lajmet / Pas dështimit të javës së kaluar, sërish mblidhet Kryesia e Kuvendit
Pas dështimit të javës së kaluar, sërish mblidhet Kryesia e Kuvendit

Pas dështimit të javës së kaluar, sërish mblidhet Kryesia e Kuvendit

Pas dështimit të javës së kaluar ku mungonin disa nga anëtaret e saj sërish sot mblidhet Kryesia e Kuvendit Kosovës. Pritet të diskutohen 17 pika që po ashtu kanë qenë të parapara për javën e kaluar. Mbledhja do të filloj në ora 11.

Kontrolloni gjithashtu

Thaçi: UÇK nuk u mposht nga ofansivat e shtatorit 1998 në saje të guximit dhe trimërisë së dëshmorëve dhe heronjve tanë

Thaçi: UÇK nuk u mposht nga ofansivat e shtatorit 1998 në saje të guximit dhe trimërisë së dëshmorëve dhe heronjve tanë

Kryetari i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Xhevë dhe Fehmi Lladrovcin në 21 vjetorin e ...