MIT
Airport Adem Jashari
kek
valamobile
mbpzhr grante
Fillimi / Lajmet / Përfundon takimi i krerëve të shtetit pas më shumë se një orë diskutimi por asnjeri nga ta nuk ka folur për mediat
Ministrat Skender Reçica dhe Dhurata Hoxha raportojnë sot para Komisioneve përkatëse parlamentare

Përfundon takimi i krerëve të shtetit pas më shumë se një orë diskutimi por asnjeri nga ta nuk ka folur për mediat

Ka përfunduar takimi i krerëve të shtetit, pas më shumë se një orë diskutimi, ka përfunduar para pak çastesh takimi i thirrur nga kryekuvendari Kadri Veseli. Në këtë takim mori pjesë kryetari Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj si dhe bashkëkryesuesit e ekipit negociator, Fatmir Limaj e Shpend Ahmeti. Tema e këtij takimi ka qenë dialogu me Serbinë, të parët që janë larguar nga ky takim kanë qenë dy zëvendëskryeministrat, Enver Hoxhaj dhe Fatmir Limaj e më pas edhe kryeministri, Ramush Haradinaj. Mirëpo, pas këtij takimi asnjë prej krerëve të shtetit nuk është deklaruar për medie.

Kontrolloni gjithashtu

Erion Veliaj: Pse nuk i nxjerrin fëmijët e vetë në protestat me molotiv, S. Berisha, M. Kryemadhi, Luli e të tjerët?

Erion Veliaj: Pse nuk i nxjerrin fëmijët e vetë në protestat me molotiv, S. Berisha, M. Kryemadhi, Luli e të tjerët?

Nga takimi me banorët e Zall-Bastarit, ku prezantoi disa nga projektet dhe nismat që do ...