MIT
kek
mbpzhr 2018
valamobile
akp deri me 5 maj
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Posta e Kosovës ka emërtuar pullën postare me portretet e heronjve të kombit, Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu
Posta e Kosovës ka emërtuar pullën postare me portretet e heronjve ë kombit, Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu në 29 vjetorin e rënies

Posta e Kosovës ka emërtuar pullën postare me portretet e heronjve të kombit, Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

Zyra e kryeministritit të Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj. Në nderim të heronjve të kombit, Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu në 29 vjetorin e rënies së tyre në altarin e lirisë, Posta e Kosovës ka emërtuar pullën postare me portretet e heronjve. Me këtë rast, Kryeministri i Republikës së Kosovës Z.Ramush Haradinaj organizon koktej me datë 02 Nëntor 2018, e premte. Ceremonia mbahet në Ndërtesën e Qeverisë (salla P-38), duke filluar nga ora 15:00.

Kontrolloni gjithashtu

Avdullah Hoti: nuk ka dakordim e as legjitimet institucional për ta përfaqësuar Republikën në takimin e Berlinit

Avdullah Hoti: Nuk ka dakordim e as legjitimet institucional për ta përfaqësuar Republikën në takimin e Berlinit

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se për ...