Rama

Rama zhvilloi sot një takim me koordinatorët e PS-së në qarqet e vendit

Kryeministri i Shqipërisë dhe kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama në selinë e partisë ka zhvilluar një takim më koordinatorët e tij në qarqe. Është bërë e ditur së Ilir Beqaj, pos Qarkun e Kukësit do të jetë koordinator edhe për Dibër. Ndërsa Mimi Kodheli me Taulant Balla do ta udhëheqin se bashku Qarkun e Elbasanit. Kurse koordinatorët e qarqeve të tjera mbetën ata që kanë qenë deri me tani.

Kontrolloni gjithashtu

Në 111-vjetorin e Pavarësisë, sot në Tiranë parakaloi, “Parada e Shqiptarëve”, e emërtuar , “Rrënjët Kuq e Zi”

Sot më 28 nëntor, Unioni i Bashkive Shqiptare në Rajon dhe Bashkia Tiranë, në bashkëpunim …