mbpzhr grante
kek
Airport Adem Jashari
valamobile
MIT
Fillimi / Institucionet / Rifillojnë punimet në ndërtimin e trotuarit Kastriot -Mazgit

Rifillojnë punimet në ndërtimin e trotuarit Kastriot -Mazgit

Kanë rifilluar punimet në ndërtimin e trotuarit nga Kastrioti në Mazgit. Një pjesë e punimeve në këtë trotuar janë zhvilluar vitin e kaluat. Drejtoria e Urbanizmit, kishte planifikuar që ndërtimi i këtij trotuar të realizohej në dy faza.

Këmbësorëve të këtij fshati që janë të shumtë që lëvizin në drejtim të Kastriotit  dhe anasjelltas, me këtë trotuar ju krijohet mundësi e mirë dhe e sigurt e lëvizjes.

Kontrolloni gjithashtu

Përurohet fusha ndihmese në Shkugëz të Gjakovës

    Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka marrë pjesë në inaugurimin ...