MIT
Airport Adem Jashari
kek
tv dielli
Fillimi / Lajmet / Pjesëtarë të familjeve: Jashari dhe Haradinaj nuk morën pjesë në ceremoninë e betimit të Hashim Thaçit, në Kuvend
Pjesëtarë të familjeve: Jashari dhe Haradinaj nuk morën pjesë në ceremoninë e betimit të Hashim Thaçit, në Kuvend

Pjesëtarë të familjeve: Jashari dhe Haradinaj nuk morën pjesë në ceremoninë e betimit të Hashim Thaçit, në Kuvend

Pjesëtarë të familjeve emblematike të kombit:  Jashari dhe Haradinaj nuk morën pjesë në ceremoninë e betimit të Hashim Thaçit, në Kuvend edhe pse ishin rezervuar vendet për pjesëmarrjen e tyre në ceremoninë e betimit të Hashim Thaçit për postin e kryetarit të Kosovës. Përveç tyre është vërejtur edhe mungesa e bashkëpunëtorit shumëvjeçar të Thaçit dhe ish-kryeministrit të vendit, Bajram Rexhepi. Hashim Thaçi për një kohë të gjatë nuk ka komunikuar me pjesëtarët e familjes  së legjendarit, Adem Jashari, as me familjen Haradinaj të Gllogjanit.

Kontrolloni gjithashtu

Rasim Lajiq: Aplikimi i reciprocitet, të paralajmëruar nga Kosova, është më i keq sesa taksa prej 100 për qind

Ministri serb, Rasim Lajiq, duke folur për qarkullimin e mallrave, pas heqjes së taksës më ...