kek
MIT
tv dielli
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Thaçi: Do të jem i përkushtuar për ta mbrojtur integritetin territorial dhe interesat e çdo qytetari
Thaçi: Do të jem i përkushtuar për ta mbrojtur integritetin territorial dhe interesat e çdo qytetari

Thaçi: Do të jem i përkushtuar për ta mbrojtur integritetin territorial dhe interesat e çdo qytetari

Në Kuvendin e Kosovës u mbajt seanca solemne, në të cilën Hashim Thaçi u betua për kryerjen me përgjegjësi dhe përkushtim të detyrës së kryetarit të vendit. Gjatë fjalës së betimit në Kuvend,  ku kishte edhe mysafirë të shumtë, kryetari, Hashim Thaçi theksoi në mes tjerash se do të jetë në shërbim të vendit. Betohem se do të jem i përkushtuar për ta mbrojtur integritetin territorial dhe interesat e çdo qytetari, respektimit dhe mbrojtjes së kushtetutës dhe ligjeve, ruajtjes së paqes dhe mirëqenies të gjithë qytetarëve, betohem!,  theksoi në mes tjerash, kryetari i vendit, Hashim Thaçi.

Kontrolloni gjithashtu

Rasim Lajiq: Aplikimi i reciprocitet, të paralajmëruar nga Kosova, është më i keq sesa taksa prej 100 për qind

Ministri serb, Rasim Lajiq, duke folur për qarkullimin e mallrave, pas heqjes së taksës më ...