kek
MIT
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Ruairi O’Connell: Kjo festë le t’u sjellë shëndet, paqe dhe prosperitet juve dhe familjeve tuaja
Ruairí O’Connell thotë se çështja e mbajtjes së zgjedhjeve apo jo tërësisht i takon Kosovës e jo QUINT-it

Ruairi O’Connell: Kjo festë le t’u sjellë shëndet, paqe dhe prosperitet juve dhe familjeve tuaja

Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruairi O’Connell, u ka uruar të gjithë myslimanëve në Kosovë dhe më gjerë, festën e Kurban Bajramit. O’Connell, përmes një postimi në Facebook, ka uruar që kjo festë të sjellë shëndet, paqe dhe prosperitet. “Do të doja t’u uroj të gjithë Muslimanëve në Kosovë dhe më gjërë, gëzuar Kurban Bajramin (Eid al-Adha). Kjo festë le t’u sjellë shëndet, paqe dhe prosperitet juve dhe familjeve tuaja”, ka shkruar ambasaori O’Connell.

Kontrolloni gjithashtu

Përkujtohen dëshmorët e kombit, Ismet Jashari, Gani Kastrati, Afrim Buçaj, Nuhi Mazrekun dhe Habib Zogaj

Përkujtohen dëshmorët e kombit, Ismet Jashari, Gani Kastrati, Afrim Buçaj, Nuhi Mazrekun dhe Habib Zogaj

Në nderim dhe përkujtim të dëshmorëve të kombit, Ismet Jashari Kumanova, Gani Kastrati Afrim Buçaj, ...